Sütő Gergely emléktorna

2016 július 2.-án kerül megrendezésre a Tinódi Gimnázium tornacsarnokában a közelmúltban elhunyt Sütő Gergő emlékére szervezett torna.

Program:

8.30-9.00: Közös koszorú elhelyezése a temetőben Geri sírjánál. Érkezés egyénileg, találkozó a temető bejáratánál ( 9600 Sárvár Soproni út- Penny felőli bejárat).

9.30-10.00: A torna megnyitása, köszöntő beszédet mond Haraszti Zsolt, illetve egy rövid kisfilm megtekintése Geri képeivel, videóival.

10.00-18.00:  Mérkőzések lebonyolítása csoport mérkőzések formájában, 2 x 15 perc futó órával. A két csoport harmadik játszik az ötödik helyért, a második a harmadik helyért, a csoport győztesek pedig a döntőt. Sorsolás, csoportok kihirdetése várhatóan július 1.-én pénteken.

18.00-18.30: Eredményhirdetés, minden csapat oklevél díjazásban részsül, I-III. helyezetteket serleggel jutalmazzuk, illetve az első helyezett hazaviheti a Sütő Gergely örökös vándorserleget.

18.30-19.00: Közös gyertya gyújtás, megemlékezés a csarnok előtt.